شماره حساب بانک ملی: 0109742448009
مؤسسه خیریه یاران مهربان سبز از سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1393 با شماره 4019 در قالب یک مؤسسه مردم نهاد به ثبت رسید و در راستای خدمت رسانی به ایتام و کودکان بدسرپرست زیر 12 سال و بانوان سرپرست خانوار فعالیت خود را آغاز نمود.این موسسه در حوزه تأمین نیازهای ضروری مددجویان تحت پوشش، از قبیل سبد کالا، درمانی و داروئی، مسکن، اشتغال، ازدواج، جهیزیه، مشاوره و روانشناسی، آموزشی، فرهنگی، تفریحی، ورزشی، استعدادیابی و ... همواره تلاش نموده است. در این مسیر و در طی سال های فعالیت موسسه همراهی همیشگی نیکوکاران و خیرین گرامی، یاری گر ما بوده است. خدمات ارائه شده توسط مؤسسه به مددجویان به شرح ذیل می باشد و شما عزیزان در تهیه و ارائه هر کدام از خدمات زیر میتوانید مشارکت داشته باشید. یاران مهربان سبز همیشه نیازمند یاری شما خیر اندیشان عزیز است.
سبد کالا

مؤسسه خیریه یاران مهربان سبز از بدو تأسیس (سال 1392) تا کنون در راستای حمایت از نیازمندان تحت پوشش خود، به صورت ماهیانه اقدام به توزیع سبد کالا نموده است. سبد کالا شامل اقلام ضروری مورد نیاز خانوار است. اقلام ثابت سبد کالای توزیعی عبارتند از: برنج، مرغ، گوشت، حبوبات، رب گوجه فرنگی، سویا، پنیر، روغن، چایی، قند، مواد شوینده، تن ماهی و ماکارونی. سبد کالای ماه مبارک رمضان شامل خرما، زولبیا و بامیه نیز هست. همچنین در سبد کالای عیدانه که به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز به مددجویان تحت پوشش اهداء می شود، آجیل، گز و شیرینی نیز گنجانده ایم.

پرداخت آنلاین
اهدای جهیزیه

برای ترویج فرهنگ حسنه ازدواج خیریه یاران مهربان سبز همواره می کوشد خیرین این خیریه را برای سهولت در امر ازدواج با هدف آسوده خاطر کردن جوانان و خانواده های بی بضاعت و مستضعف، در جهت خرید اقلام جهیزیه ترغیب نماید. لازم به ذکر است این مؤسسه تا کنون توانسته است با عنایات خداوند، حمایت ها و کمک های مردمی تعداد 1000 جهیزیه تهیه و به نوعروسان عزیز اهداء نماید و ایشان را بدون دغدغه به خانه بخت راهی نماید.


پرداخت آنلاین
تخصیص کمک هزینه های درمانی

یاران مهربان سبز حامی افرادی است که نیازمند حمایت جامعه هستند. افرادی که شرایط مالی، محیطی و خانوادگی نابسامانی دارند. ما می خواهیم کاری کنیم که بیماران رنجی جز درد بیماری نداشته باشند و با کمک نیکوکاران عزیز درد و رنج بیماری هم بهبود یابد. داشتن سهمی در بازگرداندن سلامتی و نقاشی لبخندی از ته دل بر لبان تمامی بیماران نیازمند تحت پوشش مان، آرزوی ماست. کمک شما هر چند کوچک، نقشی پر رنگ در زندگی این افراد ایفا می کند.


پرداخت آنلاین
ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی

واحد خدمات روانشناسی و مشاوره ای خیریه یاران مهربان سبز با برگزاری جلسات مشاوره فردی و گروهی، کلاس ها، کارگاه ها و اردوهای آموزشی در صدد ارتقای سطح کیفیت ذهنی مددجویان محترم تحت پوشش می باشد. این خدمات به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود: کلاس ها در سطح سنین کودکی، نوجوانی و کلاس ویژه مادران می باشد که معمولاً کارگاه های مربوط به دو دوره کودکی و نوجوانی جزو آموزش های با هزینه بالا محسوب می گردد.شایان ذکر است که در صورت وجود امکانات لازم، متخصصین واحد روانشناسی و مشاوره می توانند خدمات بیشتر و تخصصی تری ارائه دهند. بی شک کمک خیرین گرامی می تواند در راستای غنی تر کردن و بالا بردن کیفیت خدمات این واحد تأثیر بسزایی داشته باشد.

پرداخت آنلاین
اعطای وام قرض الحسنه

کمک کردن به افراد نیازمند، حس خوبیست که در وجود همه نهادینه شده است. شاید شما هم تمایل داشته باشید باری از روی دوش یک فرد نیازمند بردارید و به او کمک کنید. مؤسسه خیریه یاران مهربان سبز، این امکان را میسر کرده تا کمک¬های شما به صورت وام قرض الحسنه بدون سود در اختیار نیازمندان به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار، کمک هزینه اشتغال جوانان و زنان سرپرست خانوار، کمک هزینه ازدواج، کمک هزینه تأمین مسکن و ... قرار گیرد و بعد از بازگشت اقساط به بانک، مجدداً به نیازمندان دیگری وام اعطا شود. این وام بلاعوض نیست و این نیکی، یک چرخه ادامه دار است. 


پرداخت آنلاین
اعطای هزینه های تحصیلی و لوازم التحریر

آموزش سهم مهمی از سبد خانوار با درآمدهای متوسط رو به بالا را تشکیل می دهد. در مقابل تهیه مایحتاج تحصیلی از توان اقشار ضعیف تر خارج است. با توجه به مشکلات اقتصادی بوجود آمده برای خانواده های نیازمند، اوضاع دشوارتر شده است. در حالیکه بسیاری از خانواده ها در تب و تاب خرید لوازم التحریر و انتخاب بهترین مدرسه برای فرزند خود هستند، خانواده های نیازمند نتوانسته اند برای فرزند خود لوازم التحریر، کیف، کفش و فرم مدرسه تهیه کنند. تلاش مؤسسه یاران مهربان سبز از ابتدا تا کنون همواره در جهت حمایت کامل تحصیلی کودکان ایتام و بد سرپرست نیازمند تحت پوشش خود بوده است. امید است با یاری شما نیکوکاران عزیز در این راه سربلند باشیم و نور شوق و امید را در دل کودکان نیازمند بیفروزیم.

پرداخت آنلاین
اهدای پوشاک

آن که پاداش الهی را باور دارد، در بخشش سخاوتمند است. اهدای لباس به نیازمندان فرصتی برای مهرورزی است. با اهدای لباس نو و یا پرداخت کمک هزینه خرید لباس برای ایتام و کودکان بدسرپرست تحت پوشش، آسمانی شوید. 


پرداخت آنلاین
برگزاری دوره های آموزشی ورزشی

مؤسسه خیریه یاران مهربان سبز در راستای توانمندسازی و تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس کودکان و نوجوانان تحت پوشش، اقدام به برگزاری دوره های متنوع ورزشی از جمله فوتبال، اسکوواش و شنا کرده است. نیک اندیشان گرامی در صورت تمایل می توانید در جهت رشد، پیشرفت و سهولت در اجرای این دوره های آموزشی ما را یاری کنید.

پرداخت آنلاین
برگزاری کلاس های فرهنگی

در راستای شکوفایی استعدادها و تقویت توانمندی های کودکان تحت پوشش و کمک به اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی و هنری متنوع از جمله کلاس زبان، ریاضی، طراحی، موسیقی، رباتیک، خیاطی و ... نموده است. خیرین گرامی می توانند در جهت تداوم برگزاری و متنوع تر کردن کلاس های آموزشی ما را یاری کنند.

پرداخت آنلاین
برگزاری اردوهای زیارتی و تفریحی

یاران مهربان سبز در راستای ساختن خاطراتی به یاد ماندنی برای مدجویان عزیز، اقدام به برگزاری اردوهای زیارتی، (مشهد، قم و جمکران)، سیاحتی و تفریحی نموده است. از خیرین گرامی خواهشمندیم به منظور تأمین مالی هزینه ها و یا تأمین مقدمات لازم برای برگزاری این اردوها، مؤسسه را یاری نمایند.


پرداخت آنلاین
برگزاری مراسم های مناسبتی

یاران مهربان سبز تلاش می کند با ساختن اوقاتی شاد و مفرح برای مددجویان تحت پوشش و تقویت روحیه ی این عزیزان، تحمل شرایط سخت زندگی را برای آن ها آسان تر سازد. از نیک اندیشان عزیز خواهشمندیم در ساختن لحظات شاد برای کودکان ایتام و بدسرپرست، یاری گر ما باشند.


پرداخت آنلاین
کمک هزینه تأمین مسکن

در میان تکرار مکررات کمتر حسی پیدا می شود که حال خوبی به همراه داشته باشد. شاهد اشک شوق بودن لذت بخش ترین حسی است که می توانیم تجربه کنیم و لذت بخش تر این که بدانیم این حس خوب را خودمان ساخته ایم. برای بانوان سرپرست خانوار هیچ چیز سخت تر از نداشتن سقفی برای بچه هایشان نیست. همراهان همیشگی خواهشمندیم در ساختن سقفی پر از مهر برای چشم انتظاران مهربانی ما را یاری دهید.

پرداخت آنلاین